Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Het lijkt me heerlijk om sproetjes voorgevel te verwennen. Ik weet niet hoe ik haar via SA kan benaderen, zou graag haar contact gegevens willen hebben, eventueel via pb, bij voorbaat dank
Petergee
Je posting met foto's weggehaald . is voor mij niet te controleren of deze foto's publiek staan, en.... we hebben absoluut geen zin in gezeik. dus kutjes of whatever, prima, zolang het maar onherkenbaar is, of een link er bij waar je publiek deze dames kan bewonderen.
V.w.b. Sproetje.. ze vraagt 200 euro voor een paar uurtjes + de kosten van een hotelkamer. Voor elke man extra vraagt ze 150 euro. Maar ik heb inmiddels begrepen dat ze op veel sites bekend is en ook weet dat ze in trek is. Vandaar deze prijzen denk ik dan maar. Ik heb vriendelijk bedankt.